Royal Canin Mini Junior 800 g

Značka: Royal Canin
199 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Mini Junior pro štěňata a mladé psy malých ras (1 - 10 kg) od 2 do 10 měsíců. Krmivo zabezpečuje Vašemu štěňěti zdravý růst, posiluje imunitní systém a nezpůsobuje trávicí obtíže.

Malí psi zažívají velmi krátkou, ale intenzivní fázi růstu. Pokud jsou dostatečně zásobeni energií a bílkovinami, dochází u nich během 10 měsíců k dvacetinásobnému zvýšení tělesné váhy. U psů malých plemen se dá očekávat délka života 13 - 16 let, jsou-li již v mládí správně krmeni.

Royal Canin Mini Junior bylo speciálně sestaveno pro potřeby rostoucích psů malých ras (1 - 10 kg) od 2 měsíců:

  • Stavba kostí a svalů: ve věku okolo 10 měsíců dochází u štěňat k ukončení výstavby svalstva a zpevnění kostí. Potřeba energie na kg váhy je v této fázi asi 1,6 krát vyšší něž u dospělých psů. Přísun kalorií musí proto odpovídat potřebám štěňat, jinak hrozí nebezpečí rychlého příbytku na váze.
  • Velmi dobrá stravitelnost: pečlivě vybrané živiny a přírodní aroma jsou velmi dobře snášeny i vybíravými psy
  • Nezpůsobuje trávicí potíže:V prvních měsících života je trávicí systém štěňat velmi citlivý, protože se vyvíjí postupně. Určité složky, jako třeba škrob, jsou tráveny jen z části. Optimální krmivo s obsahem bílkovin, frukto oligosacharidů a rybího tuku dopomáhá k dobrému trávení a efektivnímu využití živin.
  • Podporuje imunitní systém :synergetický komplex anitoxidantů (taurin, lutein, vitamín C a E)pomáhá budovat obranyschopnost organismu. Mannan oligosacharidy posilují lokální obranyschopnost střeva. Esenciální omega-3 a omega-6 mastné kyseliny chrání sliznici střev.
  • Optimální velikost granulí: speciální velikost, forma a struktura granulí usnadňuje jejich rozkousání

Díky použití L.I.P bílkovin v krmivu Royal Canin Mini Junior byla dosažena garantovaná stravitelnost bílkovin 95%. Označení L.I.P. je známkou kvality. Jsou jí označeny vybrané, dobře stravitelné bílkoviny vysoké biologické hodnoty.

Složení:
Rýže, drůbeží proteiny (sušené), živočišný tuk, sušené maso (hovězí, vepřové)*, izolát z rostlinných bílkovin*, kukuřice, sušená dužnina z cukrové řepy, kukuřičná moučka, živočišné bílkoviny (hydrolyzované),kukuřičný škrob, minerální látky, sojový olej, rybí tuk, frukto-oligosacharidy, extrakt z kvasnic (zdroj mannan-oligosacharidů), extrakt z aksamitníku (zdroj luteinu).

*L.I.P.: Vybrané dobře stravitelné proteiny vysoké biologické hodnoty 
Přídavné látky:
Nutriční přídavné látky: 
Vitamín A (17.300 IE/kg), Vitamín D3 (1.000 IE/kg), E1 [železo] (49 mg/kg), E2 [jód] (3,8 mg/kg), E4 [měď] (10 mg/kg), E5 [mangan] (64 mg/kg), E6 [zinek] (211 mg/kg), E8 [selen] (0,08 mg/kg).
Technologické přídavné látky:
Pentanatriumtriphosphate (3,5 g/kg), konzervační látky, antioxidanty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: