Royal Canin Yorkshire Terrier Junior 500 g

Značka: Royal Canin
159 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Canin Yorkšírský teriér Junior je krmivo určené pro rostoucí yorkšírské teriéry do 10 měsíců. Krmivo pomáhá dostatečně vyživovat kosti během fáze krátkého a intenzivního růstu.

Yorkšírští teriéři prodělávají krátkou a intenzivní fázi růstu, v níž dochází k rychlému vývoji kostry. Růst psů tohoto plemene dosahuje již ve dvou měsících vrcholu. Ke konci růstové fáze přibírají yorkšírští teriéři pomalu na váze a dochází ke zpevňování kostí. Potřeba energie je pořád ještě dvakrát vyšší než u dospělých psů.

Imunitní systém rostoucích yorkšírských teriérů je velmi citlivý, protože není dostatečně vyvinutá schopnost tvořit vlastní obranné látky. Časté změny krmiva u štěňat yorkšírských teriérů negativně ovlivňují střevní floru a mohou vést k zažívacím potížím.

Royal Canin Breed yorkšírský teriér 29 Junior je speciální krmivo, které bylo vyvinuto speciálně pro potřeby yorkšírských teriérů ve věku do 10 měsíců:

  • Kontrolovaný růst: Royal Canin Breed yorkšírský teriér 29 Junior působí pozitivně na kosti v období rychlého růstu. Obsahuje optimální množství proteinů,vápníku a fosforu ve vyváženém poměru.
  • Zdravá srst: speciální rezeptura přispívá k zdravé dlouhé srsti Vašeho yorkšírského teriéra. Obohaceno o přiměřené množství Omega 3 mastných kyselin (EPA & DHA), Omega 6 mastných kyselin, o olej z brutnáku lékařského a biotin.
  • Optimální trávení: Royal Canin Breed yorkšírský teriér 29 Junior příznivě působí na optimální trávení a rovnováhu střevní flory
  • Posiluje přirozenou obranyschopnost: svou speciální recepturou posiluje přirozenou obranyschopnost štěňat yorkšírských teriérů
  • Prevence před zubním kamenem: díky speciální receptuře obsahující trifosfát sodný je odbouráván vápník, který je obsažen ve slinách psa a který se podílí na tvorbě zubního kamene.

Složení:
drůbeží bílkovina (sušená), rýže, kukuřičná moučka, živočišný tuk, rostlinný bílkovinný izolát*, sušené řepné řízky, živočišná bílkovina (hydrolyzovaný), minerální látky, sójový olej, rybí tuk, kvasnice, ovocné oligosacharidy, kvasnicový hydrolyzát (zdroj mannan-oligosacharidů), olej z brutnáku lékařského (0,01%), moučka z květů aksamitníku (zdroj lutein).
*L.I.P.: vybrané, lehce stravitelné proteiny vysoké biologické hodnoty

Doplňkové látky:
Nutriční doplňkové látky:
vitamín A (29.500 m.j./kg), vitamín D3 (800 m.j./kg), biotin (3,07mg/kg), E1 [železo] (49 mg/kg), E2 [jód] (4,9 mg/kg), E4 [měď] (9 mg/kg), E5 [mangan] (64 mg/kg), E6 [zinek] (192 mg/kg), E8 [selen] (0,11 mg/kg).
Technologické doplňkové látky:
trifosforečnan pentasodný(3,5 mg/kg), konzervační látky, antioxidanty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: