FALCO DOG Velikonoční edice jehně a králík 100g

43 Kč
Vyprodáno

I váš mazlíček si může zpříjemnit vítání jara, a to s naší velikonoční limitovanou edicí a zároveň velikonoční speciálem. Jedná se o celomletou 100% masovou konzervu složenou z 50 % králičího a 50 % jehněčího masa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Králičí maso je díky své vysoké stravitelnosti, nízkému obsahu cholesterolu a tuku vhodná jako zdroj plnohodnotné výživy. Z vitamínů převažují nejvíce vitamíny řady B, a to především B2, B6 a B12. Vitamíny řady B jsou nezbytné živiny a jsou důležité především pro správnou funkci krvetvorby, nervového systému a imunitního systému.

Jehněčí maso obsahuje důležité látky pro vývoj, je zdrojem snadno vstřebatelného železa, který přispívá krvetvorbě. Je vhodné pro zinek a bílkoviny, jež podporují růst, zlepšují zrak, chuť i čich. Dále obsahuje vitamíny skupiny B a rovnež významný vitamín D pro důležitou stavbu kostry.

Velikonoční konzerva je vhoná pro všechny věkové kategorie a všechna plemena.

Všechny naše produkty jsou přírodní a bez jakýchkoliv barviv, aromat, konzervantů, chemikálií, obilovin, rýže nebo sóji. Receptury jsou sestaveny veterinářem a zároveň zakladatelem MVDr. Jiřím Sokolem.

FALCO konzervy mají trvanlivost 3 roky. Vydrží v chladu kolem 7 dní nebo dle Vašeho uvážení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: