Yoggies jogurt pro psy a kočky, 150g

Pouze osobní odběr, nebo rozvoz Vyškov
43 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jediný probiotický a čerstvý produkt pro zdraví a imunitu každého pejska a kočičky. Neobsahuje prakticky žádnou laktózu (obsah laktózy pouze 0,01%!!), je zcela bez chemie a dochucovadel, plný probiotik blízkých zažívacímu traktu psa a kočky! Pravidelné podávání jogurtu pro psy a kočky udržuje zdravou střevní mikroflóru, posiluje imunitní systém a pomáhá např. v boji se škodlivým Enteroccocus faecalis, který může způsobovat ve stáří nádorová onemocnění zažívacího traktu. Jogurt pro psy a kočky je také skvělý prostředek v případě, že pes nebo kočka trpí průjmy, plynatostí, „prdíky“, nebo zažívacími problémy.

Infekce, nemoci zažívacího traktu a třeba i "prdíky" pejsků a koček mohou být důsledkem špatné, nebo nevyvážené potravy ve které mohou chybět probiotika. 

Odstranění problémů se zažíváním, nadýmání, zápach z tlamy, ale i prevenci proti virovým nákazám a infekcím může řešit novinka - Yoggies jogurt pro psy a kočky. Je zcela přírodní a neobsahuje žádná dochucovadla, cukry, chemické látky a zahušťovadla.

Vaši miláčci rádi zdravě mlsají.

Proč podávat psům Yoggies jogurt?
Tento jogurt se liší od lidského již svým základním složením. Je složen z více druhů mlék, jejichž výživová hodnota přesahuje výživové možnosti jogurtu pro lidi a neobsahuje žádné přidané chemické látky, zahušťovadla ani sladidla. Je zcela přírodní a jeho chuť je mírně kyselejší. Kyselejší chuť zabraňuje výskytu a rozvoji různých choroboplodných zárodků a plísní v trávicím traktu. Nejdůležitější složkou jogurtu je speciálně vyvinutá směs živých probiotických kultur - laktobacilů - blízkých zažívacímu traktu psa a kočky. Tato probiotika vytváří v těle psa a kočky zdravou střevní mikroflóru a tím podporují imunitu i celkové zdraví zvířátka.

Obsah výživových látek, minerálů a vitamínů je v tomto jogurtu mnohem vyšší, než v jogurtu pro lidi. Vitamíny mají velmi příznivé účinky na zdravou kůži i srst, imunitu organismu, mají protizánětlivé a z dlouhodobého hlediska mohou mít antikarcinogenní a protinadorové účinky. Výživové látky a minerály přispívají ke zdravému vývoji i udržování zdravého organismu, pohybového aparátu, trávicího systému i vitality psa. Yoggies jogurt je ale především pochoutkou. 

Pozitivní účinky pro zdraví a výživu Vašeho pejska nebo kočičky

  • Rychle posiluje imunitu a obnovuje střevní mikroflóru
  • Předchází a zastavuje průjmová onemocnění u štěňat i dospělých psů a koťat i koček (ničí např.škodlivý Lactobaciullus Faecalis)
  • Laktobacily v jogurtu (viz.studie Tsurumi University, Japan) potlačují zápach z tlamy
  • Jogurt pro je vhodný po léčbě antibiotiky a rychle obnoví střevní mikroflóru
  • Směs mlék dodává více důležitých živin, aminokyseliny, vápník, fosfor, hořčík a vitamíny B1, B2, D atd.
  • Obsahuje Omega 3 mastné kyseliny, které mají příznivé protizánětlivé i antitrombotické účinky
  • Vitamín E může potlačovat nádorová bujení, má protizánětlivou funkci, podporuje kvalitu kůže a srsti
  • Vitamín D podporuje metabolismus vápníku a je skvělý na kosti
  • Vitamíny A, B1, B2, B7 (Biotin) apod.dodávají organismu potřebné živiny a obranyschopnost
  • Nejdůležitější však zůstává, že jogurt pro psy a kočky je především pochoutka

Složení na 100g jogurtu:

- Speciální směs mlék
- Yoggies - probiotické kultury v množství 3x10.mil.na 1g jogurtu
- Hrubý protein 3,38%
- Hrubý tuk 1,40%
- Hrubá vláknina 0,22g
- Hrubý popel 0,70%
- Laktóza cca 0,1%
- Sušina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: