EnteroZOO 1x10g

55 Kč
Skladem (>5 ks)

EnteroZOO je dietetický veterinární přípravek s ověřenou schopností adsorbovat toxiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EnteroZOO je dietetický veterinární přípravek s ověřenou schopností adsorbovat toxiny. Neobsahuje konzervanty ani jiné přidané látky a velmi snadno se zvířatům podává, neboť nemá ani chuť, ani zápach a zvířata jej v krmivu většinou nezaregistrují.

Čím vašemu mazlíčkovi pomůže?

EnteroZOO detoxikační gel je střevní adsorbent obsahující organický křemík a čistou vodu. Je to unikátní sloučenina, která na sebe dokáže vázat nejen škodlivé látky, ale i alergeny a patogeny, které následně odvede stolicí z těla zvířete ven. Tím může během poměrně krátké doby pomoci vyřešit zdravotní potíže v případě průjmu různého původu, problém s trávením a střevních potíže.

Jak funguje a jeho složení

EnteroZOO  funguje jako "chytrá" houba s póry, jejichž velikost odpovídá velikosti molekul většiny škodlivých látek. Většinu prospěšných látek EnteroZOO nesorbuje. Je to přípravek tvořený organickým minerálem a čistou vodou. Jeho aktivní látkou je polymerní organická křemičitá sloučenina s názvem Polymethylsiloxan polyhydrát. 

Složení EnteroZOO: polyhydrát polymethylsiloxanu – 60 %, voda čištěná – 40 %.

Díky adsorpčním schopnostem je přípravek pro domácí a hospodářská zvířata EnteroZOO schopen vázat na sebe škodlivé látky a toxiny, takzvaně organismus zbaví intoxikace z různých příčin a umožňuje velmi rychle zlepšit stav zvířete.

Mimo toxické látky dokáže EnteroZOO účinně vázat také patogenní baktérie a viry. Díky tomu ve střevech napomáhá růstu normální mikroflóry a s tím spojené obnově střevní imunity zvířete. V neposlední řadě je významným benefitem gelu fakt, že po splnění své funkce je z organismu kompletně vyloučen i s navázanými škodlivinami.

Detoxikační gel EnteroZOO nemá žádnou chuť ani zápach, díky čemuž zpravidla není problém podávat jej pravidelně jakémukoliv zvířeti. Nemá zásadní vedlejší účinky (vzácně se u zvířete může objevit zácpa) a tak je možnost podávat EnteroZOO nejen jako veterinární přípravek na první pomoc při průjmech a otravách, ale také pro prevenci například jako součást užívání antibiotik nebo probiotik pro psy a další mazlíčky, je možnost jej přidat k různým doplňkům stravy pro kozy, jehňata, telata a další domácí a hospodářšká zvířata, včetně různých druhů ptaků, i exotických. Mezi užitím je nutno dodržet dvouhodinový odstup.

EnteroZOO lze použít při těchto zdravotních potížích (ideálně po odborné konzultaci s vašim veterinářem):

  • Akutní průjem (bakteriální, virový, otrava z potravy, důsledek užívání antibiotik)
  • Chronický průjem (jakéhokoliv původu)
  • Poruchy trávení (dyspepsie)
  • Narušená střevní mikroflóra (např. při užívání antibiotik)
  • Otravy
  • Chronické onemocnění jater či ledvin doprovázené jejich selháním
  • Alergická onemocnění
  • Kožní nemoci

Pokud máte ohledně dávkování či použití EnteroZOO dotazy, neváhejte se obrátit veterináře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: