Yoggies Olej z divoké bílé ryby pro psy a kočky 250 ml

485 Kč
Skladem (1 ks)

Za studena lisovaný rybí olej z volně žijících bílých treskovitých mořských ryb může mít pozitivní vliv na zdravou srst, drápy, kůži a její elasticittu i celkovou obranyschopnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Za studena lisovaný rybí olej z volně žijících bílých treskovitých mořských ryb může mít pozitivní vliv na zdravou srst, drápy, kůži a její elasticitu i celkovou obranyschopnost. Doplněk potravy vhodný pro psy a kočky k obohacení krmné dávky

Pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární, oběhový a cévní systém, nervový i respirační systém. Stejně tak může pomáhat při vývoji a udržování zdravých kloubů i vnitřních orgánů psa i kočky, a tak přispívat k jejich celkové obranyschopnosti. Podporuje vývoj plodu v těle březích samic. Vysoký obsah omega-3 přispívá k normální činnosti srdce.

Olej z bílých ryb nemění barvu srsti psa ani kočky.

Věděli jste, že obsah omega-3 v rybách závisí na jejich stravě, protože ryba sama o sobě mnoho neprodukuje? Divoké ryby jedí to, co je pro ryby přirozené, což vede k vysokým hladinám EPA a DHA. Správné hladiny EPA a DHA mohou prospívat srdci a DHA zraku a mozku. Je proto důležité, aby pes konzumoval omega-3 mastné kyseliny pravidelně. Mezi další účinky omega-3 na psa patří hladší srst, zdravější kůže, silnější nehty, tlapky a klouby. Může mít i protizánětlivé účinky. Správná hladina Omega 3 a Omega 6 přispívá ke správné funkci srdce, mozku a mohou mít i protizánětlivé a protinádorové účinky.

Složení: olej z divoké bílé ryby, čistý 100 %

Analitycké složky (na kg): hrubý protein 0,00 %, hrubý tuk 99,00 %, hrubá vláknina 0,00 %, hrubé popeloviny 0,00 %, omega-3 mastné kyseliny 26,00 %.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: